Přidání nového zaměstnance
 • 1. Chcete-li přidat „Zaměstnance“, klikněte na záložku “Správa podnikaní” a vyberete si sekci → „Zaměstnanci“.
 • 2. V levém horním rohu klikněte na tlačítko “Přidat”.
 • 3. Po kliknutí na tlačítko „Přidat“ se otevře okno s formulářem pro přidání nového zaměstnance. Pro úspěšné vytvoření zaměstnance jsou vyžadovány pouze následující informace:

  Jméno – pamatujte, že toto „Jméno“ se zobrazí jak zaměstnancům, tak vašim zákazníkům.
  Příjmení – pamatujte, že toto „Příjmení“ se zobrazí jak zaměstnancům, tak vašim zákazníkům.
  E-mail - slouží jako přihlášení do systému a zároveň jako způsob zasílání upozornění, pokud to vybraný tarif umožňuje.
  Heslo – vytvořte svému zaměstnanci jednorázové heslo, které lze změnit při prvním přihlášení.
  Telefon - zadejte mobilní telefon zaměstnance. Pomocí tohoto telefonu bude zaměstnanec identifikován Telegram botem pro zaměstnance a bude moci zobrazit své rezervace.
  Specializace - označuje oddělení, ve kterém zaměstnanec pracuje, např.: SPA. Může označovat obecnou službu, například: kosmetologii. Ale konkrétní pozici pro zaměstnance, napíšete do pole "Pozice".
  Pozice – označuje konkrétní pozici vašeho zaměstnance ve firmě. Například manikérka, kosmetička, masérka, spa recepční. Pamatujte, že tato „Pozice“ se bude zobrazovat zaměstnancům i vašim klientům.
  Uživatel - vyberte roli pro tohoto zaměstnance ve firmě podle přístupových kritérií do systému. Například: owner, generální ředitel, manažer, supervisor, zaměstnanec.
  Zobrazit Online – vyberte “Ano”, chcete-li zákazníkům umožnit rezervaci u tohoto zaměstnance, nebo vyberte “Ne”, pokud zaměstnanec není k dispozici.
  Pobočky - vyberte pobočku (pobočky), kde bude tento zaměstnanec pracovat.
  Pracovní harmonogram – specifikujte jednotlivé hodiny tohoto zaměstnance, kdy si zákazníci mohou služby rezervovat. Kliknutím na tlačítka na pravé straně tabulky můžete přidat nebo odebrat dny v týdnu.
  Avatar - přidejte fotografii svého zaměstnance. Mějte na paměti, že tato fotografie se zobrazí jak zaměstnancům v systému, tak i vašim zákazníkům při online rezervaci.
 • 4. Po vyplnění karty zaměstnance nezapomeňte kliknout na tlačítko „Uložit“.
 • 5. Chcete-li rychle vytvořit druhého zaměstnance, použijte tlačítko "Kopírovat" vedle stávajícího zaměstnance. Poté budete muset upravit pouze jednotlivá pole.