Proč potřebuji vlastní certifikát pro vydávání elektronických karet do Apple Wallet a Google Wallet?

Každá společnost nebo živnostník - dále jen " Uživatel" - musí mít vlastní účet Apple Developer (2799,- Kč ročně) a účet Google Merchant (zdarma) a vytvořené certifikáty v systému BondUs, aby mohl vydávat a spravovat elektronické karty, protože BondUs s těmito společnostmi spolupracuje a karty jsou vydávány v aplikacích Apple a Google Wallet.

Bez vlastního certifikátu není možné vydávat a obnovovat elektronické karty ani odesílat push zprávy. Při použití cizího certifikátu mohou být vaše karty kdykoli zablokovány.

Certifikáty můžete nahrát v části Nastavení -> Certifikáty.

Služba BondUs nabízí uživateli dvě možnosti řešení certifikátů:
  1. Doporučujeme vám získat účty Apple Developer a Google Merchant a zástupci BondUs vám poradí a pomohou vám tyto certifikáty vytvořit, zaplatit a aktivovat.
  2. Na straně služby BondUs bude mít uživatel vytvořeny vlastní certifikáty, které budou nainstalovány do jeho webové administrace. V budoucnu můžete mít vlastní účty Apple Developer a Google Merchant a vytvoříte si vlastní certifikáty.

Karty typu Apple Wallet se řídí licenční smlouvou Apple Developer Program License Agreement, která je k dispozici na adrese https://developer.apple.com/terms/.
Informace o omezeních najdete v části "Licenční smlouva pro vývojářský program společnosti Apple" v příloze 5.

© Copyright 2023. Všechna práva jsou vyhrazena.
Platforma pro budování silných vztahů se zákazníky na základě technologií